Aj tento orgán si zaslúži masáž

Tak dôležitý a pritom tak zanedbávaný. Pri bežných činnostiach ho nepoužívate až tak často, ale dennodenne ho máte na očiach. Je pravda, že sa ho dotýkate v celkom slušivých intervaloch a možno aj častejšie než by to bolo nutné. Potrebujete ho, ale keby ste ho nemali, tak by ste sa s tým museli asi len zmieriť, nič iné neostáva. Nedá sa transplantovať, aspoň to nie je nič bežné, čo by sa vykonávalo ako iné transplantácie napríklad. Jedno z pohlaví tento orgán nemá, ale to že mu chýba často dokazuje inými činnosťami, keď baží po ňom. Chce sa ho dotýkať, mať ho v sebe a hrať sa s ním, či už ústami alebo rukami. Niekedy po ňom baží až nenásytne.

Už viete, o ktorom orgáne hovorím resp. píšem?

naked-1847866_1920

Uhádnuť by ste to podľa tohto opisu už celkom mohli. Pravdou zostáva, že tento orgán nie je masírovaný toľko, koľko by si za svoje zásluhy zasluhoval. Nevenujeme mu takmer žiadnu zvýšenú pozornosť. Iba keď sa prejavia nejaké ťažkosti, tak začíname zisťovať, o čo prichádzame alebo o čo môžeme prísť, keď sa budeme naďalej zaoberať inými vecami, len nie týmto orgánom. To býva veľká škoda. A hlavne taká, ktorú páchame na tomto malom, či väčšom orgáne, ktorý síce používame, ale berieme ho ako úplnú samozrejmosť. Nezamyslíme sa nad tým, že raz by mohol prísť ten čas, keď ho nebudeme môcť plnohodnotne používať. Preto si ho rozmaznávajte, kým je ešte čas.

Tento orgán je PENIS.

massage-1237913_1920

Áno, práve tento orgán by si za svoje služby naozaj zaslúžil hýčkanie a masáže. Takúto zasluhujúcu masáž vám ponúknu na masáži penisu v Bratislave Bratislavatantra. Odborníčky a profesionálky sa postarajú o vašu pýchu a konečne jej doprajú to, čo si zaslúži. Poriadnu starostlivosť, o ktorú bola oberaná už niekoľko rokov. Po toľkých rokoch by ste si mali dopriať naozajstnú masáž, ktorá zadosťučiní celé tie roky zanedbávanie, ktoré ste absolvovali a teda, ktoré musel absolvovať hlavne váš penis.