Erotická masáž bodne

Viete, ako správne svojmu priateľovi, alebo partnerovi urobiť erotickú masáž? Ak nie, tak vás to radi naučíme a možno, že sa to naučíte a budete v erotických masážach fakt dobrá.

Prečo urobiť partnerovi erotickú masáž?

Jednoduchá odpoveď – bude sa mu to páčiť a ľahko ho tak zvediete. Na väčšinu chlapov platí sex. A tak stačí si na seba vziať nejakú sexi čipkovú bielizeň, sexi košieľku, alebo nejaký korzet, topánky na podpätku a uvidíte, ako to vášho partnera vzruší. Tak, že sa mu hneď v nohaviciach urobí hrče a bude tak vzrušený, že sa začne hrať so svojim penisom. Viete, ako sa to hovorí? Keď je muž spokojný v posteli a najedený, tak je to dobré znamenie a bude vám to klapať. A z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že to fakt funguje.

s

Skúste to niekedy. Taká erotická masáž by sa určite páčila každému mužovi, takže ak máte partnera, tak tým nič nepokazíte. Práve naopak. A naopak – ak svojmu partnerovi robíte erotickú masáž, on vám to potom môže oplatiť nejakou dobrou večerou a romantikou a vy budete spokojná tiež. Partnerstvo nie je o tom myslieť iba na seba, ale urobiť dobre tomu druhému a to nielen po tej sexuálnej stránke, tak na to pamätajte. A pokiaľ máte nejaké pochybnosti a neviete, ako presne erotickú masáž robiť, tak vám to teraz radi vysvetlíme.

er

Začnete vášho partnera masírovať prvýkrát na jeho tele hore, okolo krku, chrbta a potom budete pomaly postupovať dole. Pritom môžete začať partnera aj bozkávať, nie je to vôbec nič ťažké a zvládne to naozaj každý. Aj vy to zvládnete. A váš partner to určite ocenia, tomu verte. To by bol hlúpy, keby to neocenil. Každá snaha sa počíta. A keď partner uvidí, že sa mu snažíte vyjsť v ústrety, tak on vám určite aj v ústrety vyjde a budete spokojná. O tomto je partnerstvo a môže si každý hovoriť čo chce. Ja viem, čo hovorím, mám vlastnú skúsenosť..