Milujete pohodlnosť? Siahnite po mikine

Ste typ ženy, ktorá síce dokáže nosiť aj officedress, elegantné oblečenie, ale aj tak je pre vás ležérny štýl vrcholom pohodlnosti? Určite to poznáte, prídete z práce domov a na ďalšie úlohy dňa automaticky meníte svoje oblečenie za niečo v čom sa cítite oveľa pohodlnejšie? Nemusíte sa obávať, je to úplne normálne a takto funguje veľké množstvo žien. Pre ležérny alebo ležérny štýl oblečenia sú ideálne dámske mikiny, ktoré dokážete v súčasnosti skombinovať vážne s hocijakým kúskom oblečenia, stačí sa trochu pohrať s ladením farieb, materiálov a váš outfit bude neprehliadnuteľný, ale hlavne pohodlný, maximálne pohodlný.
šedá mikina

Dámske mikiny, ktoré môžete nosiť aj do práce


Ak vykonávate prácu v kanceláriách, na postoch kde je zavedený etický kódex pre zamestnancov, ktorý vám stanovuje, čo do práce nosiť môžete a čo pre vašu prácu nie je vhodné, je samozrejmé, že dámske mikiny sa do práce nehodia, aj keď existujú dámske mikiny, ktorými dokážete doplniť a oživiť kancelársky look tak, že etický kódex neporušíte. Ide napríklad o mikiny, ktoré sú tmavých farieb z lesklých, matných, kožených ale aj bavlnených materiálov na štýl tzv. „bomberky“, ktorú dokážete krásne kombinovať či už s koženými legínami, s koženými sukňami a aj s blúzkami. Ďalším typom mikín, ktoré sú vhodné aj do officu, sú napríklad predĺžené dámske mikiny, ktorými taktiež dokážete doladiť svoj outfit tak, aby ste etický kódex neporušili. Tieto mikiny sú ideálom pretože sa v nich cítite príjemne, komfortne, pohodlne.
pánská mikina

Čo musí dámska mikina spĺňať


Každá mikina, ktorú na seba obliekate, či už ide o tie elegantnejšie dámske mikiny, alebo tie ktoré sú určené na šport alebo voľnočasové aktivity by mali byť vyrobené z kvalitných materiálov, a to z jednoduchého dôvodu. Kvalitné mikiny sú vhodnejšie pre vaše zdravie, pretože sú vyrobené z kvalitných materiálov a nedráždia vašu pokožku. Kvalitné mikiny vydržia dlhšie a teda šetríte svoje finančné prostriedky. A okrem iného, kvalitná mikina vyzerá lepšie, je kombinovateľnejšia a budete sa v nej cítiť určite príjemne. V prípade, že máte záujem o kvalitné dámske mikiny, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://www.glashgirl.sk/, kde nájdete veľké množstvo kvalitných mikín rôznych strihov, tvarom, farieb a materiálov.