Prírodná kozmetika

Áno. Tá je najlepšia a vôbec neškodí. Nie je tam žiadna chémia, ktorá môže spôsobiť vyrážky a ďalšie problémy s pleťou či telom. Na výrobku sa píše veľa prísad ktoré sú v ňom použité. Vedia však všetci čo to sú za prísady ?  Mnoho výrobcov sa otočilo na značky, ktoré sú sporivé k telu i prírode.
Kozmetické značky vyrobené prírodne bez chemikálií sa väčšinou vyrábajú ručne ktorých obsahom sú rastlinné zložky a neexistuje v nich palmový olej. Takisto nie sú odskúšané na zvieratách, čo je ten najlepší prípad.kosmetika.jpg
Ak úplne zabudnete na výrobky v ktorých je chémia a privítate len čisto prírodné, veľmi vám za to poďakuje vaše telo a vy sa budete cítiť lepšie aj vďaka krásnym vôňam.
Možno vás to bude stáť viac, ale verte či neverte, oplatí sa do toho investovať.
Poznajte niektoré značky
Ponio– sú to šampóny, mydlá, dezodoranty. Výrobky tejto značky sú robené v menšom množstve práve preto, aby boli kvalitné.
Vonai – vyrábaná bez konzervantov, parfémov a naozaj v malom množstve esenciálne oleje. Sú to výrobky ako balzamy, bahenná sada (detoxykačná),mydlá.
2sis cosmetics – prísadami sú voda a list. Výrobky sú organické, bez chémie a umelých prísad, bio – kondicionéry, šampóny.
Organické značky make-upu

100% čistý– jeho cieľom je vytvoriť najčistejšiu prírodnú a ekologickú výber kozmetiky. Ich vegánska kozmetika je zložená z vysoko účinných antioxidantov, vitamínov a éterických olejov. Okrem toho ponúkajú starostlivosť o pleť a šampóny. Majú recyklované obaly a sú robené v USA.péče pleť.jpg

Alima Pure– všetky  produkty sú formulované s minimálnymi prísadami pre maximálny dopad. Alima nachádza najkvalitnejšie, najčistejšie prísady a nikdy nepoužíva syntetické farbivá.
Au Naturale– produktyzaložené jadrovým analytikom, ktorý hľadá kozmetiku, ktorá by bola bezpečná a výživná pre jej pokožku, sú  bezlepkové, vegánske, parabénové a netoxické. Je vytvorený tak, aby bol pre vašu pokožku rovnako osviežujúci a nedráždivý.