Tričko ako štýlový základ letného oblečenia

Pre letné obdobie a prvé teplejšie https://www.dobrenoviny.sk/c/48769/teplo-teplo-teplejsie dni je typické ľahké praktické oblečenie pozostávajúce len z pár najnutnejších kúskov, aké predstavujú tričká a kraťase. Pre niekoho možno nevýhoda, že sa nemôže dokonale „nastajlovať“, pre iných plus, že pri „stajlovaní“ strávia len minimum svojho času. Avšak imidž ako aj štýlová voľba letných prvkov sa dá udržiavať aj v opisovanom období, stačí sa pozrieť na ponuku moderných a zároveň elegantných tričiek.
Práve tričká sú akýmsi najviditeľnejším prvkom letného overalu a dokážu naviesť váš imidž tým správnym smerom, či už vravíme o vkusných tričkách bez potlače alebo atraktívnych a zaujímavých motívoch.Biele tričko s nápismi, model.jpg

  • Farbatrička by mala vizuálne zapasovať s ostatnými prvkami, ktoré budete mať na sebe.
  • Potlač by mala odrážať určitú stránku vášho ja alebo štýl vášho humoru.
  • Strih a prevedenieby sa takisto mali prispôsobiť vašej postave, aby pôsobila čo najlepšie. Môže dať vyniknúť atraktívnym častiam alebo naopak schovať isté nedostatky.

Vo viacerých prípadoch je prakticky bežné, že k blížiacej sa sezóne si nachystáme nie jedno, ale priamo zásobu rôznych tričiek. Jeden kus by nás predsa rýchlo omrzel a nehodil by sa na každý deň, ku každej príležitosti či ku všetkým prvkom, ktoré nás budú cez leto sprevádzať. Takisto keď je jeseň alebo zima, pod mikinou a bundou ľahko schováme aj ten najnevkusnejší kúsok, avšak cez leto s ním musíme von. Preto by mal odrážať naše predstavy a určitý štýl.Žena s bielym tričkom Rock Cafe.jpg
Okrem klasického prevedenia však máme na výber aj tričká, respektíve topy bez rukávov. Pokiaľ sa prispôsobia našej postave, ide o veľmi praktický a ešte o niečo pohodlnejší odev, ideálne ak vonku zúria teploty nad 30 stupňov.
Ale nezabúdajme, že pre večných elegánov sú tu aj ľahké košele s krátkym rukávom, čo je vlastne klasika, s akou častokrát nič nepokazíme, skôr naopak. Letný overal chytí nádych usporiadanosti, no zároveň potrebného komfortu a voľnosti.