LED inovácia

Určite ste si všimli, aké technologické inovácie sú súčasťou dnešnej modernej doby. K jedným z inovácii patrí práve LED osvetlenie, ktoré je označované ako technológia s enormným potenciálom. S určitosťou vieme povedať, že ide o inováciu, ktorá je na plno využívaná v tých najmodernejších osvetlení súčasnosti. Za najviac preferovaný zdroj osvetlenia môžeme považovať žiarovky, ktoré mali využitie v domácnostiach, či kdekoľvek na pracovisku. Novodobým trendom sú práve LED žiarovky, ktoré majú v porovnaní s klasickými žiarovkami niekoľko rozdielov. LED žiarovky sú obľúbené svojou nízkou spotrebou a zároveň nižšie prevádzkové náklady, spojené s dlhšou životnosťou.

LED osvetlená obývačka

Sú šetrné k životnému prostrediu, no odstrašujúce môžu byť obstarávacie náklady. Netreba sa báť, počiatočné náklady sa veľmi rýchlo vrátia a vy budete spokojní, že ste investovali práve do LED žiarovky. Máte možnosť vybrať si z pomedzi niekoľkých typov žiaroviek, ktoré sú vyrobené prevažne podľa požiadaviek do prostredia, v ktorom žiarovku chcete umiestniť. Z ponuky si môžete vybrať farbu svetlú teplú (3000K), neutrálnu (4000K) alebo studenú bielu (6000K), na základe toho, či žiarovka bude umiestnená v miestnosti slúžiacej na spánok alebo v miestnosti slúžiacej na vykonávanie pracovnej činnosti. LED žiarovky DUAL-WHITE patria k špeciálnym LED žiarovkám, ktoré je možné ovládať prostredníctvom diaľkového ovládača. Na ovládači je niekoľko funkcii, ku ktorým patrí intenzita svietenia, respektíve stmievania.

LED osvetlený kvetináč

V prípade, že holdujete skôr k farebným typom žiarovkám, tak odporúčame RGB a RGB-W žiarovky, ktoré sú špecifické tým, že si viete zvoliť farbu, ktorá chcete aby svietila. Naše LED žiarovky rozhodne môžete nahrádzať klasickými žiarovkami, ktoré sú bežne dostupné v predajniach a to s päticami E27, E14, GU10, MR16 a G9. Máme tu niečo aj pre jedincov, ktorí nie sú až tak zástancami moderných inovácii a prikláňajú sa skôr k dobe minulej, a to konkrétne LED žiarovky RETRO FILAMENT.