Muži sa (ne)dajú pochopiť

Prečo by ste ich mali chápať? Veď ženy sú silnejším pohlavím, sú hybnou silou, sú tu na to, aby mužov urobili lepšími bytosťami. Preto sa ich nesnažte chápať, ale ich milujte. Aj keď sa vám občas zdá, že sú viac pohromou ako pomocou. V prípade, že chcete preniknúť aspoň trošku do ich myslenia, ponúkame vám zopár malých rád.
Napriek tomu, že muži nie sú až tak komplikovaní ako sa na prvý pohľad zdá, občas aj oni vyjadrujú svoje myšlienky medzi riadkami. Hlavne v prípade, keď chcú ukojiť svoje potreby. Ak ste sa stretli s mužom, ktorý vám povie, že nie je typom na vzťah, znamená to len jedno. Takýto muž chce ženy uloviť na pobavenie a sex. Nebliká im ešte vzťahová kontrolka a život neberú vážne.

alkohol

V žiadnom prípade si nestavajte vzdušné zámky pri mužovi, ktorý vás považuje za až príliš dobrú. Ak by vás miloval, bola by ste pre neho viac ako dobrá. Príliš dobrá je len skrytý výraz pre to, aby vás mohol opustiť a loviť v iných vodách. Nehľadajte za touto frázou nič iné ako rozchod. Muži sú skrátka zbabelci a neradi vidia ženské slzy, či nebodaj hádky. Preto sa snažia aj rozchod riešiť diplomaticky.
V prípade, že ste už vo vzťahu, mali by ste si dávať pozor na úlohy, ktoré dostane váš partner v domácnosti. Urobím to neskôr je to isté ako neurobím to nikdy. Už vôbec nemôžete čakať, že sám od seba dá ruku k dielu. Ak sa tak stane, iste sa za tým skrýva niečo iné. Muži sú lenivé bytosti a do všetkého ich treba doslova dokopať. Preto ak od nich niečo chcete, vyjadrite to jasne a stojte si za tým, aby úlohu vykonal ihneď.

samota

Chlapi sa vyhýbajú nepríjemnostiam, rozhodovaniu a zmenám ako čert krížu. Nečakajte, že sami začnú vybavovať hypotéku alebo plánovať budúcnosť. Musíte byť taktikom a šikovne ich priviesť k týmto činnostiam ženskými zbraňami. Iste neočakávajte, že sa rozhýbu oni, to by ste čakali do dôchodku. Najšťastnejší sú, keď majú jedlo, sex a strechu nad hlavou. Ostatné musíte zabezpečiť vy.