Najlepšie bezplatné hry na Streame

Aspoň niekoľko hráčov už surfovalo po internete s cieľom zabaviť sa a pri tom neplatiť za to peniazmi. Načo aj? Keď už existujú platformy ako Youtube, kde sa môžeme zamestnať pozeraním videa, existuje aj možnosť, ako si zahrať zadarmo. A to nie len jednoduché či staré hry. Na celosvetovej rozšírenej hracej platforme je nejedna hra absolútne dostupná bez platby. Ako si z nich vybrať? Nie všetky produkty musia odpovedať svojej cene. Často to býva pravda o softwéroch. Nie len z obchodu Google Play.

hraní her.jpg

  • Off Peakje futuristický žáner, ktorý je založený na princípe poskladania príbehu. Prečo? Pretože sa ocitnete na vlakovej stanici s divnými mimozemšťanmi, od ktorých budete chcieť zistiť viac o podivných udalostiach. Vďaka príjemnej hudbe a krátkosti vyriešenia je to skvelá nezáväzná zábavka.
  • Team Fortress 2je síce staršieho vydania, aspoň desať rokov, no stále je aktuálna a hrateľná. Ide o tímovú zábavu, ktorá je typovo zaradená medzi shooter games. Môžete si vybrať z rôznych pozícii, ako sniper alebo tajný agent. Bezpochyby je to zaujímavá strieľačka s krásnym designom a tímovým duchom.
  • Fractured Spaceje ďalšia kratochvíľa pre niekoľkých nadšencov, ktorí sa môžu spoločne plaviť vesmírom a skúšať zničiť nepriateľskú kozmickú loď. Samozrejme na to potrebujete čo najlepšie vybavenie, preto je tu možnosť dopĺňať a vylepšovať vašu loď ako aj zbrane.

strategie.jpg

  • Unturnednie je zameraná len na zbrane. Uprostred deja sa nachádzate vy a vaša snaha o prežitie. Svet ovládli zombie a je najvyšší čas sa chrániť a prežiť. Hlavnou úlohou okrem odolávaniu živých-mŕtvych je zbieranie nielen munície, ale aj zásob, ktoré vám umožnia prežiť.
  • Hľadáte niečo viacej do pohody?Adventure Capitalist je potom pre vás. V nej budete musieť využívať svoje obchodné schopnosti a vyšplhať sa z predavača limonády na bohatého businessmana. Postupne môžete kolonizovať Mesiac alebo iné planéty, ako je Mars.