Pretty little liars

Mrchy. Prolhané krásky. Klamárky. Všelijaké názvy tohto seriálu prezrádzajú, že v ňom bude asi veľa klamstiev a tajomstiev. Seriál sa začína dosť podobne ako aj zúfalé manželky. Smrťou dobrej kamarátky hlavných hrdiniek. Hlavné hrdinky sú tiež štyri ako aj v zúfalých manželkách a v milenkách. Možno práve to, robí tieto seriály takými výnimočnými. Sú podobné v rôznych veciach, no predsa odlišné v iných veciach.

volby

Tak čím sa odlišujú Prolhané krásky od iných seriálov?

Jednoznačne prvá vec, ktorou je tento seriál iný od iných je tá, že je určený pre mladšie vekové kategórie. Samy hlavné hrdinky sú násťročné dievčatá, ktoré chodia na strednú školu. Pilotná časť začína tým, že nás – divákov oboznámia s tým, že zabili jednu z ich spolužiačok. No, najprv je nezvestná, ale potom sa nájde aj jej telo. To už je ale podobné k Zúfalým manželkám.

krása

Za celú dobu seriálu sa napácha dosť veľa zla a dosť ľudí príde o život. To majú tiež so Zúfalými manželkami podobné, pretože aj tam prišlo veľa ľudí o život. Na normálny život až príliš veľa ľudí zahynulo. To sa hádam normálne nedeje.
Iné to však je v tom, že niekto záhadný posiela týmto dievčatám rôzne sms, odkazy, správy a vyzerá, že im chce uškodiť. Občas im však aj pomôže a tým je to pre diváka ešte záhadnejšie. Počas celej doby skúma, kto by tak asi mohol byť záhadným človekom, ktorý píše dané odkazy. Ešte záhadnejšie je to, že tento človek vie o všetkom, čo sa v živote dievčat stalo, deje alebo ešte len stane. Je o krok pred všetkými.

Verím, že som vás nalákala na tento perfektný seriál, ktorý sa určite oplatí pozrieť. Má dosť veľa sérii, takže pár mesiacov, či týždňov budete mať určite, čo robiť. Napínavosť vás však nenechá odtrhnúť sa od neho, tak ho isto pozriete celkom dosť skoro, ako napríklad ja Jčasový interval vám však nepoviem.