Rustikalne komody ako skvelý doplnok interiéru

Ak patríte k tým, ktorí si práce zariaďujú interiér alebo hľadajú zmenu designu pre interiér, tak určite vás poteší akákoľvek inšpirácia, ktorá by sa hodila do vašich predstáv. Bežná domácnosť vyžaduje predovšetkým dostatok úložných priestorov a tie by nemali byť na úkor celkového designu interiéru. Estetický dojem je rovnako dôležitý ako praktický účel využitia nábytku.
Ak teda chcete splniť obe kritéria, tak vhodným riešením sú rustikalne komody.

rustikální komoda

Ide o jedinečná kus nábytku, ktorý si zamilujete hlavne kvôli jeho univerzálnosti.Môžete ju totiž postaviť kam len chcete a všade bude vyzerať ako by tam proste patrila a miesto bolo určené práve pre ňu. Môže byť teda súčasťou rôznych nábytkových zostáv, ale kľudne môže byť i jednotlivým kusom, ktorý sa prispôsobí akémukoľvek štýlu.

Kus nábytku, ktorý nemôže v interiéri chýbať

Dá sa s čistým svedomím povedať, že tento kus nábytku a ešte v takto krásnom a masívnom prevedení je dominantou interiéru a nemôže jednoducho v žiadnej domácnosti chýbať.
Môžete si ju postaviť do predsiene, spálne, obývačky, jedálne, pracovne, detskej izby či aj do kuchyne a všade jej to pristane a bez problémov zapadne.Splňuje časť praktickú aj estetickú, takže v žiadnom prípade sa nejedná o rušivý element.

A čím zaujímavejšia, tým lahodnejšie pôsobí už na prvý pohľad.V rustikálnom prevedení ešte viac zaujme a prekvapí tým, že sa naozaj hodí nielen do interiéru, ktorý je zariadený práve v tomto štýle, ale aj do moderného prevedenia. Dokonca celkový dojem oživí a zvýrazní.

světlá komoda

Môžete si vyberať z rôznych veľkostí, pestrých možností prevedenia, farebných odtieňov aj designových prvkov.Každý si vyberie to svoje podľa predstáv a so všetkou eleganciou privedie do svojho interiéru.
Okrem toho, že ide o úložné priestory a dokonalý design, tak splní aj účel na odloženie rôznych dekorácii, ktoré ešte viac spríjemnia celkový vzhľad interiéru i samotného nábytku.