Senzuálne masáže vás rozpália a prinesú vám nový zážitok

Sexuálny život môže po čase predstavovať stereotyp. Našťastie ale poznáme veľmi veľa spôsobov, akým sa dá obohatiť o niečo nové a vzrušujúce. Skrátka o niečo, čo prinesie novú iskru. Nebojte sa, nemusia to byť žiadne šialené úchylky, ale skôr napríklad taká príjemná erotická masáž.

Mnohých nás napadne myšlienka, že táto sa dá praktizovať v súkromí a môže ísť napríklad o zaujímavú predohru. Áno. Lenže takisto sa o nej môžete dozvedieť niečo oveľa viac a ochutnať profesionálne postupy, ktoré poskytujú senzuálne masáže bratislava, respektíve tantra salóny so zaučeným personálom, potrebným „know-how“ a čistým prostredím.

marilyn monroe

  • Podniky, ktoré sú najlepšie prispôsobené k opisovaným zážitkom, pričom im nechýba pestrá ponuka najrôznejších senzuálnych masážnych praktík.

Nemusí to byť len „classic tantra“ a senzuálne dotyky rúk, ale môže ísť takisto o postup, v ktorom masérka použije svoje celé telo, ktorým sa následne bude „kĺzať“ po tele návštevníka salónu. Toto je už ale samozrejme jedna z praktík, čo je odporučená pre tých skúsenejších a tých, čo majú so senzuálnou masážou (a jej vplyvom) bohatšie skúsenosti. Pre začiatočníka môže ísť predsalen o veľkú porciu vzrušujúcich pocitov, začať by preto mal pekne postupne, a to klasickou tantrickou masážou.

ženská tvár, tajomstvo

Zaujímavo pôsobí nápad, pokúsiť sa tieto dostupné možnosti skombinovať a vyťažiť z nich to najlepšie. To znamená ísť buď sám, alebo po dohode takisto so svojou partnerkou do konkrétneho salónu a zažiť tieto techniky na vlastnom tele pri tantrickej masáži pre páry. Možno sa pri nich naučíte špeciálne dotyky alebo aspoň princípy, ako tieto masáže fungujú. Ak sa vám zapáčia, čo je dosť pravdepodobné, potom ich podobným spôsobom dokážete aplikovať vo svojom súkromí.

  • Nie je však vylúčené, že sa nestanete aj vy pravidelným návštevníkom/návštevníčkou tantra salónov a ich služieb, ktoré sú v dobrom a doslovnom slova zmysle návykové.