Šetrite si zdravie aj peniaze na kvalitné matrace

Byť šetrný sa oplatí. Všetko má svoje podmienky – aj samotná šetrnosť. Ak si vieme zohnať rovnakú kvalitu za nižšiu cenu, uľavíme tým svojej peňaženke, a to všetko bez toho, aby sme si spôsobili komplikácie. V takomto prípade treba byť obozretný pri výbere vhodného matraca. Počas deň vidíme mnoho reklám. Tento počet je omnoho vyšší, ako kedykoľvek predtým. Záleží samozrejme aj na tom, kde bývame. Newyorčan bude vystavený väčšiemu množstvu ponúk ako dedinčan z odľahlej provincie, no čísla v priemere nepustia. Predajcovia a ich reklamy sa nám snažia propagovať a predať ten najlepší možný produkt, no je len na nás, ako sa zorientujeme.

fotka kresleného matraca

Musíme si overiť, o čo máme záujem. Vyberajme si podľa svojich potrieb, nechajme si poradiť od profesionálov. Matrace môžeme zaradiť medzi zdravotné pomôcky. Preto nie je vždy vhodné sa sústrediť len na dizajn alebo na trend. Mnoho ľudí by už akútne potrebovalo ortopedický matrac. Aj keď je váš chrbát úplne v poriadku, nič ním nepokazíte a bude prevencia. Na stránke matrace akcia https://www.segum.sk/produkty/matrace nájdete kvalitu za prémiové ceny. Spomedzi akých produktov si môžete vybrať? Čo sú ich výhody?

na čiernom pozadí

Pri výbere si môžete vybrať tvrdosť, exkluzívne aj tvrdšie a mäkšie strany matracov.Na stránke je vždy uložené zloženie – od spodnej časti až po vrchnú. SEGUM pracuje s množstvom materiálov – latex, studená pena, gumokokos, pena watergel. To sú len niektoré z nich, ktoré tvoria materiály pre potreby aj tých najnáročnejších. Výhodou je aj výber poťahu medi, fit alebo bio. Variant bio je s nanočasticami striebra, medi je z medicínskeho materiálu a bio je vhodný pre osoby s citlivosťou na syntetické materiály. Niektoré z matracov sú teda antibakteriálne, a preto vhodné pre alergikov. Môžu mať aj lepšiu savosť. Zľavy sa pohybujú od výšky 40%. Ďalšou výhodou je aj záruka do niekoľkých rokov. SEGUM vytvára svoje produkty na mieru.