Hliníkové okná

Hliníkové okná a ich cena Lmmont.sk je v porovnaním s ich výhodami pomerne nízka. Hliníkové okná sú v poslednom čase veľmi žiadané. Hliník je vysoko tvárny materiál, ktorý je možno z estetického hľadiska využívať neobmedzene. Okná z hliníka majú mnoho výhod, snáď prvá z nich je, že konštrukcie týchto okien sú pomerne ľahké a preto sú vhodné aj pre nadrozmerné okná a taktiež sú vhodné pre osadenie aj ťažkého troj-skla. Spĺňajú funkcie ako sú tepelná a zvuková izolácia, bezpečnostné požiadavky, dymotesnosť a v neposlednom rade aj ohňovzdornosť.

okná do sveta

Momentálne sú nie len najžiadanejšie na trhu ale aj najmodernejšie. Novostavby s hliníkovými oknami rastú ako huby po daždi a ich majitelia už teraz vedia, že sa rozhodli správne. Tieto okná okrem estetického hľadiska spĺňajú aj hľadisko údržby a stálosti. Majú niekoľko desaťročnú odolnosť a taktiež čo sa týka ich údržby, tú zvládne každý jednoducho a rýchlo. Tieto okná nie je nutné nijako špeciálne ošetrovať, či natierať ako je to napríklad u drevených rámoch okien. Taktiež nezmenia farebný odtieň ako je to pre zmenu u plastových oknách, ktoré pri bielej variante po roku až dvoch nepekne zažltnú a zasa u farebných verziách táto farba vybledne od slnka. S hliníkovými oknami Vám takéto niečo nehrozí.

pohľad na múr

Vy si už iba budete užívať ich komfort a tešiť sa dlhé desaťročia zo správneho rozhodnutia. LMmont Vám prináša hliníkové systémy, kde si môžete vybrať z produkcie ALUPROF a SCHÜCO. Samozrejme nezabúdame, že každá stavba potrebuje byť uzatvorená nie len oknami ale aj dverami, preto je ponuka rovnakých systémov aj u hliníkových dverí. Ponúkame Vám najmodernejšie a najnovšie trendy v tejto oblasti a vy si tak môžete okrem okien zadovážiť aj tieto hliníkové dvere rovnako ako do exteriéru tak aj do interiéru. Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať a mi Vám radi poskytneme cenovú ponuku. Verte že hliníkové okná a ich cena Vám zaručia komfortné bývanie.