Originálne sklenené dvere pre oživenie interiéru

Sklo je jasný a výnimočný materiál, ktorý sa dobre kombinuje s ostatnými prírodnými prvkami ako je drevo, kameň a rovnako vynikne aj pri syntetických plastových materiáloch. Jeho využitie vo forme sklenených dverí je základom zaujímavej ponuky sklenené dvere, ktorá je kombináciou kvality, estetiky a funkčnosti. Ponúkaná kolekcia má niekoľko riešení pre realizáciu sklenených dverí a to buď vo forme posuvných dverí alebo osadených do obložkovej zárubne, prípadne vo forme sklenených otváracích dverí.

využitie sklenených dverí

Špeciálne sklo má svoje charakteristické a jedinečné vlastnosti, základom technológie jeho spracovania je kalenie pevného skla s hrúbkou cca 8 mm, čo vytvára základ pre jeho pevnosť a takmer nulovú možnosť rozbitia. Výberom vhodnej povrchovej úpravy skla vo forme variabilných fólií, motívov vytvorených pieskovaním, čírou alebo matnou plochou dáte základ funkčnému využitiu interiéru a miestnosť bude vybavená pre daný účel použitia či už v domácnosti, na pracovisku alebo v iných priestoroch. Ponuka má nekonečné možnosti, inšpirácia a nápady zverejnené na web stránke Vám napovedia pre ktorú voľbu sa máte rozhodnúť a uľahčia Vám výber.

krása skla v interiéri

Posuvné sklenené dvere navyše šetria priestor, takže ich využijete ako vhodný prechod v malých miestnostiach, ktoré zároveň aj presvetlia a znásobia v nich denné svetlo. Ponúkané rozmery sú takisto bez obmedzení, voľba obložkových zárubní je súčasťou celkového dizajnu dverí a vkusným zladením s ostatnými prvkami získate jeden kompaktný celok. Aj sklenené otváracie dvere majú svoj pôvab, nepôsobia robustne, manipulácia s nimi je tak jednoduchá, že ju zvládnu aj menšie deti a seniori. Bezpečnosť, jednoduchosť a funkčnosť je základom riešenia sklenených dverí a v žiadnom prípade sa nemusíte obávať rozbitia a zranenia. Ich praktické využitie, ľahká údržba a elegancia si Vás získa.