Ponuka sexuálnych služieb.

Podľa ekonomickej teórie je trh miesto, kde sa ponuka stretáva s dopytom. Rovnako je to aj na trhu so sexuálnymi ponukami. Existuje tu veľký dopyt po sexuálnych službách, najmä zo strany mužov. Ani ženy veľmi v tomto dopyte nezaostávajú, ale predsa sa len viac ostýchajú ako muži vyhľadávať sexuálne služby. No a samozrejme že tam, kde existuje dopyt, nájde sa aj adekvátna ponuka. Žien, ktoré sú ochotné ponúknuť svoje služby za finančnú odmenu, je tiež dostatočné množstvo. A prispel tomu výraznou mierou internet.

muž a žena

Prínos internetu sa prejavuje najmä tým, že všetko prebieha veľmi diskrétne a anonymne. Mnohé internetové stránky dnes ponúkajú množstvo krásnych žien, takže muži si môžu v kľude v súkromí vyberať pre seba krásku, ktorá im vyhovuje najviac. A nevyberajú len podľa mnohých fotografií, ktoré sú na profile konkrétnych dievčat. Podrobné informácie o ponúkaných sexuálnych praktikách alebo požadovanej cene za poskytované služby veľmi pomáhajú celému procesu. Preto len málokedy dochádza k nejakým nedorozumeniam a obidve strany, muži aj ženy, sú spokojné s takýmto hladkým priebehom.

žena s notebookom

V minulosti to bolo oproti dnešku veľmi komplikované. Dnes sú všetky informácie dostupné na podrobných internetových stránkach. Niekto by mohol namietať, že sa tu stráca čaro, keď muž bol v úlohe lovca a dobýjal ženy. A určite by mal pravdu. Ale kto chce, môže stále zavítať napríklad do nejakého baru, a môže zbaliť krásne dievča starým spôsobom. No internetová ponuka sexuálnych platených služieb je určená tým, ktorí možno nemajú veľa času, alebo sú príliš hanbliví. Ak je niekto z Nových Zámkov, nájde ženu vo svojom okolí na stránkach sex privát Nové Zámky a niekedy aj okamžite môže zavítať na blízky sex privát, kde ho už čaká nádherná žena. Niekedy takto muži nájdu aj spriaznenú dušu, ktorú potom navštevujú pravidelne.