Prerobte si staré oblečenie na nové

Už dlhší čas máte v šatníku nejaké kúsky, ktoré už nenosíte. Ide napríklad o šaty, ktoré vám kedysi boli dobré, ale ste v poslednej dobe trošku pribrali alebo schudli a šaty vám už nesedia. To isté sa môže stať aj s vašou blúzkou alebo nohavicami, jednoducho sa už do nich nevojdete alebo sú vám príliš veľké.riflové bermudy.jpg
Čo robiť v takomto prípade, ak už viete, že vaše šaty vám už asi niekoľko rokov nebudú dobré. Mnohé ženy už prišli s touto myšlienkou počas dávnych dôb, kedy ženy nemali na výber z toľkého tovaru a určite nechodili na nákupy stále, keď si už nemali čo obliecť, a preto sa snažili niektoré veci, ktoré im už neboli dobré prerobiť. Prerobiť si vlastne môžete hocičo. Daný kúsok z vášho šatníka si môžete prerobiť na niečo iné. Tu je pár príkladov a inšpirácii.
Ak vám je nejaká vec už  malá a viac sa už do nej nezmestíte, ale je vám ľúto ju vyhodiť pretože ste ju veľmi rada nosila, skúste si napríklad nejakú blúzku na chrbte rozpárať na dve časti. V špecializovanom obchode si kúpte nejaký zaujímavý kúsok látky napríklad niečo čipkované a na mieste, kde ste blúzku rozpárali prišite tento kus látky z oboch strán tak, aby sa zväčšila veľkosť blúzky.
Čo robiť zase v prípade, keď vám vaše obľúbené tričko trošku roztiahlo a už to nevyzerá veľmi dobre. Aj v tomto prípade si ho môžete prerobiť a to jednoducho tak, že odstrihnete rukávy alebo spodnú časť trička a spravíte si z neho napríklad také ležérne tielko a hneď to inak vyzerá.výroba oděvů.jpg
Čo ak sa vám zase na druhej strane stane, že ste si omylom na kolene roztrhali vaše obľúbené rifle. Už ich chcete aj zahodiť do koša, pretože diera na kolene je príliš veľká. Ale neunáhlite sa. Veď stále boli a budú trendy kraťasové džínsy. Vezmite vaše potrhané rifle a odmerajte si presne, akú dĺžku kraťasov by ste chceli mať, aby ste to zase veľmi neprehnali a neodstrihli z dĺžky džínsov príliš veľa. A tak sa môžete tešiť z nového kúsku vo vašom šatníku.