TOP 5 tričiek, ktoré nikdy nevyjdú z módy

1. Crop top
Kto je so svojou postavou nadmieru spokojný by s týmto kúskom nemal mať problém. Ide totiž o kratšie tričko, ktoré odhaľuje bruško. Hodí sa skoro ku všetkému, hlavne ku krátkym i dlhým nohaviciam s vysokým pásom. Ak chcete outfit doladiť, podľa módnych trendov sa odporúča niečo ako ľahký cardigan, či koženková bunda. Mnoho ľudí tento súčasný trend neuznáva, dokonca ním opovrhujú. Vraví sa tiež, že je to móda len pre násťročných, ale opak je pravdou. Aj mamička v dobrej kondícii si ho môže dovoliť správnou kombináciou, ktorá dodá jej štýlu nový rozmer.

džíny

2. Bez potlače
Obyčajné, ktoré sa odlišujú azda len vo farebnosti a strihu. V obchodoch bývajú najlacnejšie, a preto si ich každý kupuje. Ide o spotrebný tovar, ktorý sa bude vyrábať asi už navždy. Svojou jednoduchosťou si tieto tričká vybojovali miesto v trendoch, pretože sa skvelo hodia ku všetkému, čo si na seba navlečiete. V móde je aj zahrnúť si ich pod nohavice, možno trocha vytiahnuť, a skryť tak prebytočné kilá z oblasti brucha. Asi najobľúbenejšou farbou z širokej škály, ktorú nám svet obchodov ponúka je čierna – aj keď sa hovorí, že je to farba smútku, je tiež sexy a určite nesmie chýbať vo vašom šatníku !

blza

3. Tielko
Tiež veľmi jednoduché, no efektívne z pohľadu vyššieho komfortu. Ženy sa bohužiaľ tak isto ako aj muži potia, je to predsa ľudské. No keď si na seba navlečiete tielko, zbavíte sa nepríjemných fľakov spod pazúch a cítite sa tak sviežejšie. V ponuke sú rôzne strihy a aj farby, s potlačou či bez potlače, stále sú krásne. Ženy ním navyše môžu odhaliť svoj dekolt, za čo im budú muži veľmi vďační. Tielko nájde svoje využitie aj pre športovcov, ktorí vďaka čaru tielka v lete menej trpia.

tílko

4. Všade samé bodky
Nádherné bodkované šaty, zvláštne nohavice, sukne a aj tričká ! Trend bodiek malých alebo veľkých je stále na trhu a stále je veľmi obľúbený. Kedy to už s tými bodkami prestane ? Pravdepodobne nikdy. Tento trend je do slova a do písmena nesmrteľný. Oplatí sa teda do nich investovať. Bodky sú tiež v rôznych farbách a líšia sa vo veľkostiach. Za najlepšiu alternatívu sa volí biela s čiernou. Napríklad taká bodkovaná blúzka – je stále nadčasová a v šatníku sa zaručene nikdy nestratí, stačí doladiť detaily, nejaký ten šperk a môžete sa vrhnúť do práce.