Senzuálna erotická masáž

Pod erotickou masážou a už pod jej samotným názvom si asi všetci predstavíme, že ide o masáž, ktorá do svojho programu zapojí nahotu, masáž intímnych partií a celkovo vzrušujúci erotický zážitok, že sa teda pri nej pracuje aj so sexuálnou energiou.

Takisto je pravda, že táto predstava na väčšinu z nás pôsobí atraktívne, no za tieto pocity sa tak trochu hanbíme. Ale ak je presne toto tým, čo viete, že vás naozaj rajcuje a že by vám táto praktika priniesla výborné uspokojenie a telesné, psychické aj sexuálne uvoľnenie, nie je problém si takúto službu objednať alebo navštíviť špecializovaný salón, v ktorom sa vykonáva senzuálna masáž bratislava. Tá je predovšetkým o senzuálnych dotykoch po celom tele a nevynechávajú sa pri nej ani intímne partie.

masáž, ruky

Je pomerne normálne a sprevádza to asi každého, že ak si dohodne takúto službu a čaká ho teda vzrušujúci a doteraz možno nepoznaný zážitok, je človek plný očakávania, no rovnomerne na neho dopadne aj určitá nervozita. Netrpezlivosť a napätie. A v takomto stave by nebolo práve ideálne masáž začať, zákazník si ju musí čo najlepšie užiť a to sa nedá bez toho, aby sa neuvoľnil. Uvoľnenie napätia preto zvyčajne prichádza už pri úvodnom rituáli s názvom namaste.

  • S masážou sa tak nezačína ihneď, má to svoje logicky definované postupy.
  • Takisto si pri nej zákazník môže určiť, do akej intímnej a intenzívnej miery sú mu tieto dotyky pohodlné.

masírovanie chrbta

V neposlednom rade, ak vravíme o návšteve profesionálneho tantra salónu v hlavnom meste, tak vravíme aj o možnosti vybrať si z ponuky najrôznejších tantra masáží. Každá z nich je totiž v niečom výnimočná a hlavne tí skúsenejší už nemusia podstúpiť len klasiku, ale môžu si vybrať napríklad aj body masáž, resp. masáž telom, či iné z mnohých ďalších zaujímavých techník v ponuke.

  • A návštevu tantrického salóna samozrejme sprevádza aj súkromné, hygienické a komfortné prostredie.