Známe metódy ako oddialiť ejakuláciu a dopriať si dlhší sexuálny styk

Vraví sa, že predčasná ejakulácia je v nejednom prípade následkom podráždenej psychiky, stresu, únavy,… čo je síce pomerne reálny poznatok, ale v mnohých situáciách žiaľ neefektívny. Skutočné problémy môžu byť skôr fyziologického charakteru a súvisieť s citlivosťou údu či dokonca zápalom niektorých jeho častí, v neposlednom rade tiež zápalom mechúra či prostaty. Ak chceme ejakuláciu oddialiť, poznáme pomerne rýchle riešenie ako cialis LacneGenerika, no mnohí by sa tohto problému zrejme chceli zbaviť natrvalo a nespoliehať sa iba na túto známu cestu.Zamilovaný pár pri západe slnka.jpg
V tomto smere poznáme niekoľko relatívne známych „ľudových rád“ ako potešenie oddialiť a predĺžiť tak sex o niekoľko minút. Na niektoré z týchto tvrdení sa pozrieme bližšie.
K najznámejším radám patrí myslieť na niečo asexuálne a tým pádom predísť príliš skorému vyvrcholeniu dôsledkom veľkého vzrušenia. Táto metóda pôsobí logicky, ale zároveň je celkom nekomfortné a trochu nešťastné rušiť tento moment myšlienkami o účtovníctve, no nie?
K škodlivo/prospešným (?) sa radí tiež „finta“ dať si pred sexom alkohol a opojiť tak svoje zmysly. Povedané konkrétnejšie, vlastne ide takisto o efekt ubrzdiť búriacu sa hladinu testosterónov v tele. Ide o trik, ktorý by mal dopriať vám a vašej partnerke pár minút navyše, ale rovnako platí stará známa vec- Ak to s alkoholom preženiete, erekcia sa nemusí dostaviť vôbec alebo bude slabá.Muž nesie ženu na pleciach, pláž.jpg
Poznáme tiež riešenie vo forme gélu, ktorý sa natrie na penis a pomáha mu znecitlivieť. Následne však zo strany vás i vašej partnerky neprichádza „ten správny efekt“, respektíve výsledkom je znížená citlivosť pre vás oboch. Navyše ide o metódu, ktorá nie je stála a pýta si pravidelné praktizovanie.

  • Okrem týchto zmienených tipov však existujú ďalšie ako napríklad používať špeciálne kondómy na oddialenie ejakulácie, praktizovať sex na etapy alebo cvičiť tkzv Kegelove cviky.